Yeni Sayfa 1


   Web tasarımı günümüzde reklamcılık ile bütünleşmiş olmakla beraber kişilerin veya firmaların özellikle tanıtımının yapılmasında çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde insanlar neyi nereden ne kadara alacaklarını bulabilmek için önce web sayfalarına bakmaktadırlar.  

Artık şehirlerin büyümesi, rekabetin artması, insanların alışveriş için ayırdıkları zaman ve bütçenin sınırlı olması gibi nedenlerle insanlar internete yönelmekte, çevrelerindeki işletmeler arasından bile internet aracılığı ile seçim yapmaktalar. İnsanlar mobilyaları, gelinlikleri, ayakkabıları, tencere tavaları hatta deterjanları bile artık internet üzerinden aranmakta ve bulunan ürün yeteri kadar incelendikten, kesin bilgilere ulaşıldıktan sonra alışverişe yönelmekteler.

 Hayat bu kadar teknolojinin içerisinde iken ve rekabet şartları her gün daha fazla artarken mantıklı her insanın bir web sayfası edinmesi bugün çok büyük bir gereklilik halini almıştır.

Ayrıca ülkemizde 2012 yılı itibari ile ticari firmaların dönemlik ve yıllık bilançolarını kendi internet sayfaları üzerinden duyurmaları  yasal yükümlülük halini almış bu yükümlülüğü yerine getirmemek ceza unsuru olarak belirlenmiştir.

 

Giriş Sayfam Yap     

    Sık Kullanılanlara Ekle

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Yazılım İletişim Web Tasarımı Logo Tasarımı SEO Arama Motoru Optimizasyonu Google Reklamları Hosting - Sunucu Hizmetleri Domain - Alan Adı hizmetleri E-Mail Hizmetleri Teknik Altyapı Hizmetleri Pratik