Yeni Sayfa 1

Bugün internet üzerinden herhangi bir şey arayan biri öncelikle arama motorlarından yardım almakta. İnternet o kadar arama motorlarının egemenliğine girdi ki artık hiç kimse bu motorları kullanmadan internette bir şeyler bırakın bulmayı arayamamaya başladı. Bugün birçok bilgisayarın internet açılış sayfası bile arama motorlarının başlangıç sayfaları.

 İnternette var olmak isteyen her kim olursa olsun arama motorları üzerinden bulunabiliyorsa varlığını devam ettirebilir. Fakat bulunamıyorsa internetteki macerası bütçesi ile doğru orantılı olmaya mecbur olur.

 Arama motoru optimizasyonu çok zor, zaman isteyen ve profesyonelce yürütülmesi gereken bir durumdur. Bugün bu işi profesyonel olarak yapan birçok firma maalesef ki arama motorlarının kayıt robotlarını kandırarak üst sıralarda yer almaya çalışmakta ve sadece günü kurtarmaya ya da müşterisini mutlu etmeye çalışmaktadır. Fakat arama motorlarının bu gibi durumları sezebilen teknolojiler ile yönetilmesi sizi bir ay belirli arama kriterlerinde üst sıralardayken diğer ay hiç bulunamayacak sıralara geri yollamasına neden olabilir. Bu sağlayıcılar sitenizi yasaklayabilir, ceza verebilir, sistemden çıkarabilirler.  

 Firmanızın bu gibi durumlardan etkilenmemesi, büyük zararlar uğramaması ve sürekli erişilebilir bir sayfası olabilmesi için profesyonel, sabırlı ve devamlılığı olan yardım alması gerekmektedir.

 

Giriş Sayfam Yap     

    Sık Kullanılanlara Ekle

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Yazılım İletişim Web Tasarımı Logo Tasarımı SEO Arama Motoru Optimizasyonu Google Reklamları Hosting - Sunucu Hizmetleri Domain - Alan Adı hizmetleri E-Mail Hizmetleri Teknik Altyapı Hizmetleri Pratik