Yeni Sayfa 1


  

   Bir markanın herkes tarafından bilinebilir olması eski dönemlerde sadece yapılan işin kalitesi ya da kalitesizliği ile ilgiliydi. Bugün de geçerli olan bu durumu kalitesiz, taklit ya da kötü ürünlerin kendilerini kaliteli gösterebilen tasarımlar ile insanların beğenisine sunulması ve onlarında artık pazardan pay alabilmeleri değiştirdi.  

   Çağımızın hızlı ve profesyonel rekabeti zorunlu kılması üretilen ürünlerin de tanınabilme süreçlerini kısaltma gerekliliğini doğurdu. Bu nedenle ortaya çıkan en önemli araç markaların imajları üzerinde yapılan iyileştirmeler yani logo tasarımı oldu. Artık ürettiğiniz ürün çok kaliteli olmasa bile sadece tasarım ile onu çok kaliteli gösterebilmekle kalmıyor ayrıca ürünü bu sayede akılda kalıcı yaparak insanların örneğin bir markette aynı tür onlarca ürün arasından ona yönelebilmesini sağlıyorsunuz.  

   Logo ve tanınabilirlik insanların alışveriş alışkanlıklarına direkt etki edebildiği için her marka ve ürün profesyonel tasarımcılara emanet ediliyor ve bu tasarımda kullanılan renkler bile ürünün satışına etki edecek şekilde seçiliyor.

 

 

Giriş Sayfam Yap     

    Sık Kullanılanlara Ekle

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Yazılım İletişim Web Tasarımı Logo Tasarımı SEO Arama Motoru Optimizasyonu Google Reklamları Hosting - Sunucu Hizmetleri Domain - Alan Adı hizmetleri E-Mail Hizmetleri Teknik Altyapı Hizmetleri Pratik