Yeni Sayfa 1


   İnternet, Medya, Televizyon, Yazılı ve Görüntülü Basın gibi tüm medya unsurları artık insanların hayatlarında eskisine oranla çok daha fazla yer alıyor. İnsanlar bu unsurlardan çok fazla etkileniyor ve algıları bu etki yönünde gelişmeye devam ediyor. Tüm bu iletişim araçları zaman içerisinde insanların algılarının görüntü unsurlarına yönelmesine, etki alanlarının bu özelliğe kaymasına neden oldu. Artık insanlar çok güzel evlerde oturuyor, çok güzel kıyafetler giyiyor, çok güzel telefonlar ve bilgisayarlar kullanıyorlar. Tüm bu ürünleri her kim daha fazla güzelleştirirse insanlar bunu yapan kişinin kim olduğuna aldırış etmeden hemen bu ürüne yöneliyorlar.

   Günümüzde insanların bu denli tasarım ve güzelliğe önem vermesi markalarında bu konuda kendilerini geliştirmelerine neden oldu. Artık tarlalarda kullanılmak için alınan traktörlerin bile insanları cezbeden üç boyutlu tasarımları mevcut. Firmalar ise insanların bu konudaki gelişimini kendi çıkarları için kullanabilmek üzere kurumsal kimlik oluşumlarına çok fazla önem vermeye başladılar. Bu artık firmalara çok fazla tanınabilme imkânı veriyor. İnsanlar artık markaları kimlikleri o kadar kolay belleklerine kazıyabiliyorlar ki sinemada film herhangi bir markanın logosunun görüntüde ucu bile görünürse hangi markanın hangi ürünün orada olduğunu anlayabiliyorlar.

   Biz sizlere bu anlamda akılda kalıcı, bütünlük içeren, kolay unutulmayan, taklit olmayan ve markanızı hak ettiği yere taşıyabilen profesyonel tasarımlar ile kurumsal kimliğinizi tasarlamayı vaat ediyoruz.

 

 

Giriş Sayfam Yap     

    Sık Kullanılanlara Ekle

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Yazılım İletişim Web Tasarımı Logo Tasarımı SEO Arama Motoru Optimizasyonu Google Reklamları Hosting - Sunucu Hizmetleri Domain - Alan Adı hizmetleri E-Mail Hizmetleri Teknik Altyapı Hizmetleri Pratik