Yeni Sayfa 1


Sunucu evrensel ismi ile hosting firmaların önem vermesi gereken ve sitelerin sağlıklı çalışabilmesi için çok önemli olan sistem alanlarıdır. Bugün internette insanların çok fazla zaman geçirmesi, sayfaların çok fazla içeriğine ve alana sahip olması buna paralel olarak alan, ve trafik sorunlarını ortaya çıkarmaktadır.

 Alan alan sağlayıcıların site sahiplerine ücret karşılığı ayırdıkları web sitelerinin barındırılacağı yerlerdir. Bu yerler ödenen ücrete göre belirli büyüklüklere sahiptirler. Genelde ucuz olarak tabir edilen alanlar çok küçük dosya kapasitesine sahiptirler. Bu gibi alanlara kurulan sayfaların zaman içerisinde gelişimi sınırlanabilmektedir. Bu nedenle büyük kapasiteli alanlar ileriye dönük olarak daha avantajlıdırlar. 

Trafik ise bir site için neredeyse en önemli olgudur. Sitenizi gezen bir insan sitenize ait tüm içeriği sayfasına indirmektedir. Bu ise her kişinin sitenizin boyutu kadar bir datayı sitenize atanan trafik limitinden düşürmesi demektir. Bu limit yine sizin ödediğiniz ücretle doğru orantılıdır.

 Pratik olarak biz büyük dosya alanları ve sınırsız trafik limitleri ile müşterilerimize uygun fiyatlı paketler sağlamaktayız.

 

 

Giriş Sayfam Yap     

    Sık Kullanılanlara Ekle

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Yazılım İletişim Web Tasarımı Logo Tasarımı SEO Arama Motoru Optimizasyonu Google Reklamları Hosting - Sunucu Hizmetleri Domain - Alan Adı hizmetleri E-Mail Hizmetleri Teknik Altyapı Hizmetleri Pratik