Yeni Sayfa 1  

   Artık firmaların dışarıdan gözlemlenmesi kriterleri arasına firmanın bir web sayfası olup olmadığının yanı sıra firmanın kendi ismiyle bir e-posta adresi olup olmadığı da girmektedir. Profesyonel firmalar günümüzde kendi firma isimlerini içeren mail adresleri kullanırken ticaretin devamını da e-posta alışverişleri ile sağlamaktalar. Bu durumda kişisel mail adreslerini yada global e-posta sağlayıcıları tarafından sağlanan mail adreslerini kullanan kişi ya da firmalar hem güven hem de itibar anlamında problemler yaşatmaktadır.

   Firmalar genelde satın aldıkları web sayfalarına dahil olan paketlerin içeriğindeki e-posta adreslerinin hem adedi hem de kotaları konusunda sorunlar yaşamaktadırlar. Bu adet ve alanların kısıtlı olması hem firmanın tüm personelinin bu hizmetten faydalanamamasına hem de büyük boyutlu postaların sunuculara ulaşamamasına neden olmaktadır.

   Pratik size büyük kotalı ve istediğiniz adette profesyonel ve ekonomik e-posta alanları sağlamaktadır.

 

 

Giriş Sayfam Yap     

    Sık Kullanılanlara Ekle

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Yazılım İletişim Web Tasarımı Logo Tasarımı SEO Arama Motoru Optimizasyonu Google Reklamları Hosting - Sunucu Hizmetleri Domain - Alan Adı hizmetleri E-Mail Hizmetleri Teknik Altyapı Hizmetleri Pratik